Oczyszczający i regenerujący program holistyczny

6-dniowy pobytowy program oczyszczający i regenerujący to rewolucyjna metoda zapobiegania chorobom cywilizacyjnym.

 

Program opiera się na ponad 30 letnim doświadczeniu dr Preeti Agrawal w leczeniu chorób holistycznie. Program powstał osiem lat temu i do tej pory skorzystało z niego około tysiąca osób z bardzo dobrymi efetami. 

Zarezerwuj pobyt

Program oczyszczająco – regenerujący - dla kogo?

Osoby, które pragną się uchronić przed chorobami wynikającymi ze współczesnego stylu życia.

 

Alergie, astma, nadciśnienie, cukrzyca, choroby serca, niepłodność i nadwaga to przypadłości wynikające ze stylu życia. Choroba odzwierciedla to, co się rozgrywa na poziomie ciała, emocji i ducha np. niesprawny układ trawienny, obciążony układ nerwowy, nagromadzone emocje i brak ruchu są przyczynami chorób cywilizacyjnych. Program pozwala na przywrócenie homeostazy – naturalnego potencjału ciała utrzymującego zdrowie.

Osoby, które poszukują skutecznych sposobów zapobiegania nowotworom.

 

Program przeznaczony jest dla osób, które doświadczyły choroby nowotworowej w rodzinie i poszukują skutecznych metod zapobiegających nowotworom nie chcąc się ograniczać do regularnych badań medycznych wykrywających wczesne stadia raka. Nowotwór jest chorobą przewlekłą i złożoną, wynikającą z długotrwałych procesów zachodzących w naszym organizmie, które rozpoczynają się na długo przed powstaniem komórek nowotworowych. Dzięki holistycznemu programowi oczyszczającemu i regeneracyjnemu pobudzamy mechanizmy samoochrony i samoleczenia na wszystkich poziomach. 

Osoby, które chorują przewlekle i stosują dlugofalowo leczenie farmakologiczne.

 

„Pigułka na każdą dolegliwość” hasło to stało się fundamentem leczenia we współczesnej praktyce medycznej. Jednak długofalowe stosowanie leków farmakologicznych obciąża przewód pokarmowy, wątrobę i inne narządy regulujące homeostazę. Program oczyszczający i regenerujący jest przydatny tym osobom, aby odciążyć organizm pacjenta i zmniejszyć skutki uboczne leków.

Osoby, które są obciążone chorobami autoimmunologicznymi.

 

Program przeznaczony jest dla osób po wielokrotnych i nieudanych próbach leczenia farmakologicznego choroby Hashimoto, Endometriozy, RZS (reumatoidalne zapalenie stawów), MS (stwarnienie rozsiane), nawracających stanów zapalnych itp. Choroby autoimmunologiczne są spowodowane chronicznymi stanami zapalnymi wynikającymi z zaburzeń przewodu pokarmowego, autonomicznego układu nerwowego, układu emocjonalnego i zagubieniem duchowym. Holistyczny program oczyszczająco regenerujący adresuje wszystkie wymienione czynniki chorób autoimmunologicznych. Regularne korzystanie z programów holistycznych może całkowicie wyciszyć objawy tych chorób.

Osoby, które odczuwają różne dolegliwości trudne do zdefiniowania tzw. choroba w pionie.

 

Coraz więcej ludzi skarży się na brak witalności i/lub cierpi z powodu różnych dolegliwości nie mających odzwierciedlenia w wynikach badań laboratoryjnych.  Wg medycyny te osoby nie mają choroby, zatem pozostawione są same sobie.   Program oczyszczająco – regenerujący całkowicie zaspakaja potrzeby tych ludzi, przywracając im witalność i dobre samopoczucie.

Opis programu:

 

W przeciwieństwie do popularnych programów detoksowych skupiających uwagę wyłącznie na diecie danego pacjenta, dr Preeti Agrawal opracowała oczyszczający i regenerujący program holistyczny, który poza odżywianiem adresuje inne aspekty składające się na niezdrowy styl życia i będące podłożem wielu chorób chronicznych takie jak: tłumione emocje, chroniczny stres, brak lub nadmiar ruchu, nieprawidłowe oddychanie, zastoje limfatyczne, zła jakość trawienia i wypróżniania oraz zaniedbanie świadomości duchowej. 

 

Podczas programu stosuje się dietę oczyszczającą oraz szeroki wachlarz zajęć pomagających w regeneracji ciała, umysłu, emocji, energii i ducha.

Jakie korzyści wynikają z programu?

Zapisz się

Ochrona przed chorobami cywilizacyjnymi

Dzięki zmianie stylu życia i wprowadzeniu zdrowych nawyków możliwe jest przywrócenie homeostazy i naturalnego potencjału ciała utrzymującego zdrowie.

Ochrona przed chorobami nowotworowymi

Dzięki holistycznemu programowi oczyszczającemu i regeneracyjnemu pobudzamy mechanizmy samoochrony i samoleczenia na wszystkich poziomach.

Zmniejszenie skutków ubocznych leków

Program oczyszczający i regenerujący pomaga odciążyć organizm pacjenta i zmniejszyć skutki uboczne przyjmowanych leków farmakologicznych.

Wyciszenie objawów chorób auto- immunologicznych

Holistyczny program oczyszczająco regenerujący adresuje chroniczne stany zapalne i pozostałe czynniki powodujące choroby autoimmunologiczne.

Dobre samopoczucie

Program oczyszczająco – regenerujący pomaga pozbyć się złego samopoczucia oraz całkowicie przywraca witalność i dobrą formę.

Opinie uczestników programu

Elementy programu

Dieta Oczyszczająca

Dieta oczyszczająca, która składa się z warzyw, ziół i owoców jest fundamentem tego programu. Podczas pobytu dieta dobierana jest w sposób zrównoważony, tak aby zapewnić jak największe efekty oczyszczania. Dużo uwagi zwracamy na inne aspekty odżywiania polepszające jakość trawienia i wydalania takie jak: sposób jedzenia – powolne żucie, uważność, pora spożywania posiłku itd.

Zajęcia regulujące układ nerwowy

Przez pęd dzisiejszego świata i brak równowagi między pracą i odpoczynkiem, układ  sympatyczny jest nadmiernie stymulowany. W odpowiedzi wydziela kortyzol, który nie sprzyja fizjologicznej pracy naszych komórek i zaburza system trawienny i hormonalny. Warsztaty psychologiczne i zajęcia grupowe wyciszające system nerwowy są integralną częścią tego programu.

Nauka świadomego oddychania

Świadomy i prawidłowy sposób oddychania pogłębia proces detoksykacji i regeneracji na poziomie komórkowym i jednocześnie harmonizuje system nerwowy. Oczyszczenie płuc może nastąpić tylko z pomocą prawidłowo wykonywanego ćwiczenia oddechowego. Zajęcia uczą jak te proste techniki włączone do codziennego życia pielęgnują zdrowie na co dzień.

Zajęcia ruchowe

Ruch pomaga poprawić zewnętrzny wygląd i jednocześnie tworzy zdrowie od wewnątrz. Uprawianie ćwiczeń proponowanych przez wschodnie i zachodnie systemy zdrowotne korzystnie wpływa na wiele układów naszego organizmu i pogłębia procesy regeneracyjne. Rodzaj aktywności musi być świadomie dobrany dla zdrowia uwzględniając ograniczenia wynikające z choroby.

Warsztaty samorozwojowe

Warsztaty psychoterapetyczne i rozmowy pozwalają na uświadomienie sobie głębokich konfliktów i urazów tkwiących często u podłoża choroby. Warsztat z uwalniania blokad emocjonalnych uczy technik wykorzystywanych w terapii grupowej do uwolnienia ciążących nam emocji. Warsztat „Uwolnij swój gniew” to nauka wykorzystania kilku technik umożliwiających oczyszczenie się z gniewu i negatywnych emocji. Dodatkowo program zawiera zajęcia z jogi śmiechu, jogi nidry.

Wykłady i zajęcia praktyczne pielęgnujące zdrowie

W ramach programu odbywają się prelekcje o prawidłowym odżywianiu, wykłady i rozmowy o tym jak pielęgnować zdrowie na co dzień, jak prowadzić zdrowy styl życia. Ponadto częścią programu jest wiele praktycznych zajęć jak: nauka automasażu, masażu głowy, refleksologia twarzy i stóp, nauka o świadomości ciała przy pracy, ćwiczenia mięśni dna miednicy, warsztaty gotowania itp.

Zabieg w komorze hiperbarycznej/magnetoterapia

Zabieg w komorze hiperbarycznej lub magnetoterapii  jest wliczony w cenę programu. Tlenoterapia rozpoczyna procesy naprawcze, poprawia wydolność organizmu i hamuje starzenie komórek.

Dodatkowe pakiety zabiegów na ciało

Zależnie od dolegliwosci każdy uczestnik może indywidualnie wzbogacić program o różne pakiety zabiegów pogłębiających proces oczyszczania i regeneracji wszystkich systemów utrzymujących homeostazę.  Pakiety nie są wliczone w cenę programu i są dodatkowo płatne.

 Proponujemy do wyboru: 

 1. Pakiet Profilaktyka Zdrowia
 2. Pakiet Regenerujący System Nerwowy
 3. Pakiet Ayurveda – głęboka regeneracja.
 4. Indywidualnie dobrane zabiegi poza pakietem
 5. Wlewy dożylne witaminowe oraz ozonoterapie dożylne

 

 • skład wlewów jest ustalany indywidualnie

Indywidualne zabiegi na ciało

Każdy uczestnik może indywidualnie wzbogacić program o dodatkowe, indywidualnie dobrane zabiegi (niewliczone w cenę programu): refleksoterapia stóp i twarzy, osteopatia, terapia czaszkowo- krzyżowa, masaże bańkami chińskimi lub kamieniami, masaże ajurwedyjskie, masaż hawajski Lomi- Lomi, masaże Tajski i Shiatsu, Su dżok i inne.

Godzina
Aktywność
6.30-8.30

Zajęcia ruchowe lub regulujące system nerwowy

8.30-9.00

Śniadanie

9.00-13.00

Wykłady/ warsztaty/ zabiegi na ciało

13.00-13.30

Obiad

13.30-16.00

Zabiegi na ciało

16.00-18.00

Zajęcia warsztatowe

18.00-18.30

Kolacja

19.00-21.00

Zajęcia wyciszające system nerwowy lub samorozwojowe

* Plan może ulec zmianie

Cena programu:

3190 zł
w cenę programu wchodzi:
 • Konsultacja kwalifikująca do programu (na podstawie wypełnionego kwestionariusza online)
 • Pełne wyżywienie wegetariańskie - śniadanie, obiad, kolacja, soki wyciskane, napary ziołowe, desery
 • 5 noclegów w pokoju dwuosobowym (pokój prywatny: 600 zł dopłaty)
 • Badanie bioscan
 • Wszystkie w/ w warsztaty terapeutyczne i edukacyjne
 • Zajęcia ruchowe (Joga Iyengara, Somajoga, Qi-gong, Joga śmiechu, Joga Nidra, Nordic Walking)
 • Zabieg w komorze hiperbarycznej/magnetoterapii

Jeśli masz pytania, zadzwoń:

+48 730 597 597

Masz pytanie?
Skorzystaj z szybkiej formy kontaktu!

  Twoje imię*
  Twój e-mail*
  Twój nr. tel
  Twoja wiadomość*

  Dane kontaktowe

  IMC Centrum Zdrowia
  ul. Strzelińska 41
  55-010 Żerniki Wrocławskie

  Godziny pracy

  Pn-Pt 8:00-19.00 | Sb 9.00-14.00