Zespół

Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów patrzy na Ciebie całościowo, a nie jak na pojedynczy problem zdrowotny lub schorzenie. Bierzemy pod uwagę całą historię, aby opracować indywidualny plan opieki i wesprzeć Cię na Twojej ścieżce zdrowia.

Dr n. med. Preeti Agrawal

Jest doktorem nauk medycznych, ekspertem w dziedzinie integrative medicine (University of Arizona w Stanach Zjednoczonych) oraz jest specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Prezes Fundacji Kobieta i Natura, założycielka pierwszego w Polsce ośrodka leczenia integracyjnego. Odbyła szereg staży klinicznych i naukowych w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Danii, Anglii i Kanadzie. Od wielu lat leczy i propaguje holistyczne podejście do zdrowia i choroby. Leczy w oparciu o medycynę integracyjną, czyli połączenie medycyny akademickiej z szeroko pojętą medycyną naturalną. Za swoją działalność została odznaczona Złotym krzyżem od Prezydenta RP nagrodą Niezwykła Polka Roku.
Więcej o Pani Doktor

Recepcja

Wchodząc do naszego obiektu, zostaniesz powitany przez recepcję, która zapisze Cię na odpowiedni zabieg, poleci usługę i skieruje do gabinetu, w którym odbędzie się wizyta. Nasz zespół recepcji składa się z 7 uśmiechniętych i empatycznych kobiet, które starają się, aby wizyta w naszym centrum przebiegła w przyjemnej atmosferze oraz dokładają wszelkich starań, aby rozwiązać problemy i wątpliwości.

Lekarze

Nasz zespół składa się z lekarzy i wysokiej klasy specjalistów różnych dziedzin. Są to nie tylko osoby dobre w swoim fachu, ale przede wszystkim empatyczni ludzie z pasją. Niektórzy lekarze są ekspertami w swojej dziedzinie, a inni patrzą na człowieka całościowo, holistycznie. Dlatego polecamy, aby myśleć o naszym Centrum, jako miejscu, gdzie znajdziesz całościową opiekę lekarską.

Terapeuci

Zespół terapeutów składa się z ekspertów w swoich dziedzinach, którzy swoją postawą i wartościami wspierają w procesie powrotu do zdrowia. Nasi terapeuci uczestniczą cyklicznie w szkoleniach, zdobywając wiedzę, praktykę i doświadczenie. W Centrum Zdrowia IMC są organizowane regularne spotkania zespołu lekarzy i terapeutów, które pozwalają na głębsze rozumienie potrzeb pacjentów i doskonalenie naszych metod leczenia.

Pielęgniarki

Nasz zespół pielęgniarski tworzy bezpieczną przystań dla każdej osoby. Wyjaśni szczegółowo wszelkie wątpliwości, zaopiekuje się, a w razie potrzeby, szybko i bezboleśnie przeprowadzi procedurę medyczną. Serdeczne podejście, uśmiech na twarzy i pomocna dłoń czeka na każdego potrzebującego wsparcia