Wróć do poprzedniej strony

Dr n. med. Preeti Agrawal

Jest doktorem nauk medycznych, ekspertem w dziedzinie integrative medicine (University of Arizona w Stanach Zjednoczonych) oraz jest specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Prezes Fundacji Kobieta i Natura, założycielka pierwszego w Polsce ośrodka leczenia integracyjnego. Odbyła szereg staży klinicznych i naukowych w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Danii, Anglii i Kanadzie. Od wielu lat leczy i propaguje holistyczne podejście do zdrowia i choroby. 

Kalendarz przyjęć:

Poniedziałek

09:00-15:00

Wtorek

09:00-15:00

Środa

09:00-15:00

Czwartek

09:00-15:00

Piątek

09:00-15:00

Specjalizacje:

ginekologia i położnictwo II stopień

Ekspert medycyny integracyjnej (fellowship in integrative medicine, University of Arizona, USA), holistyczne podejście do pacjenta

Tradycyjna Medycyna Chińska, kształcenie podyplomowe

Wykonywane świadczenia

Konsultacje integracyjne lekarskie

Leczenie chorób przewlekłych

Leczenie endometriozy oraz chorób kobiecych

Leczenie niepłodności

Wsparcie w chorobach nowotworowych

Profilaktyka zdrowia

Konsultacje kwalifikujące do programów Wellness

Ustalenie programu leczenia

Zalecenia dietetyczne, suplementacja

Wsparcie psychoterapeutyczne

Kwalifikacje do zabiegów

Ozonoterapia

Hipertermia, onkotermia

Witaminoterapia

Leczenie haluksów

Edukacja

Jest doktorem nauk medycznych i ekspertem w dziedzinie integrative medicine (University of Arizona w Stanach Zjednoczonych). Jest specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Prezes Fundacji Kobieta i Natura, założycielka pierwszego w Polsce ośrodka leczenia integracyjnego. W okresie 1995-2001 odbyła szereg staży naukowych specjalizacyjnych w Niemczech (m.in. ośrodek Integracyjnego Leczenia Nowotworów prof. Alexandra Herzoga), Danii, Anglii i Kanadzie.

Filozofia

Od wielu lat leczy i propaguje holistyczne podejście do zdrowia i choroby. Leczy w oparciu o medycynę integracyjną, czyli połączenie medycyny akademickiej z szeroko pojętą medycyną naturalną (ziołolecznictwo, medycyna chińska i ayurvedyjska, suplementacja, odpowiednie zalecenia dietetyczne oraz terapie uzupełniające). Dr Preeti Agrawal od ponad dwudziestu lat prowadzi praktykę lekarską w Polsce, jest doktorem nauk medycznych, specjalistą II stopnia ginekologii i położnictwa. Odbyła szkolenia z zakresu medycyny chińskiej, zdobyła tytuł specjalisty hipertermii lokalnej.

Osiągnięcia

Za swoją działalność na rzecz kobiet dr Agrawal otrzymała w 2009 roku Kryształowe Zwierciadło – prestiżową nagrodę miesięcznika „Zwierciadło”, jest także laureatką nagrody Niezwykła Polka Roku 2008 w woj. dolnośląskim.  W 2017 roku dr Preeti Agrawal została odznaczona Złotym krzyżem od Prezydenta RP za zasługi w działalności społecznej na rzecz rozwoju świadomości zdrowotnej społeczeństwa.

Jest autorką publikacji:

“Siła jest w Tobie. Zdrowie ciała, emocji i ducha w drugiej połowie życia”, “Menopauza. Mity i rzeczywistość”, “Zdrowa dieta przed poczęciem i w czasie ciąży”, “Kobieta i natura”, “Odkrywam macierzyństwo”, “Zdrowie jest w nas”, płyta DVD “Dotyk miłości. Masaż niemowląt”, płyta CD “Przygotowanie do naturalnego porodu poprzez wizualizacje”, płyta DVD “Poród w harmonii z naturą”

Certyfikaty

Centrum Medycyny Integratywnej Uniwersytetu w Arizonie (UACIM) ma misję zmiany i transformacji opieki medycznej na całym świecie. Prowadzi innowacyjne szkolenia, mające uczyć optymalizacji zdrowia, które w efekcie prowadzi do dobrego samopoczucia. Zostało założone w 1994 roku przez dr Andrew Weil i koncentruje się na trzech dziedzinach: edukacji, promocji zdrowia oraz badaniach.

Dane kontaktowe

IMC Centrum Zdrowia
ul. Strzelińska 41
55-010 Żerniki Wrocławskie

Godziny pracy

Pn-Pt 8:00-20:00 | Sb 9:00-15:00
Umów się!