Wróć do poprzedniej strony

RYTUAŁ DLA DWOJGA

Rytuał dla dwojga jest jednym z naszych pakietów przeznaczonych dla osób chcących wspólnie doświadczyć głębokiego relaksu.

 

Do masażu używamy naturalnych produktów o najlepszej jakości, dzięki czemu rytuał będzie nie tylko przyjemny dla Ciebie, ale i dla Twojej skóry.

RYTUAŁ DLA DWOJGA

Pakiet dla dwojga w naszym SPA to esencja relaksu i odprężenia. Zabiegi odbywają się jednocześnie w przytulnym gabinecie. Romantyczne chwile rozpoczynamy od Masażu Ajurwedyjskiego – Abhyanga. Doskonale odpręża, rozluźnia, uspokaja, wzmacnia siły obronne organizmu. Jest pomocny w leczeniu większości problemów zdrowotnych i polecany osobom, które często odczuwają zmęczenie oraz narażone są na stres lub pracę w niekorzystnych warunkach dla ciała lub ducha. Masaż Lomi Lomi z kolei, jest w dużej części wykonywany przedramionami, stąd niezwykłe wrażenie otulenia niczym w ramionach czułych rodziców. Poprzez masaż tkanki mięśniowej i stawów następuje stopniowe uwalnianie napięć i blokad, ciało się rozluźnia i relaksuje Przy blasku świec, w tle nastrojowej muzyki, otuleni aromatycznymi zapachami będziecie się rozkoszować chwilą… Zajmiemy się Wami kompleksowo i na ten czas przeniesiecie się w inny świat a pełnię szczęścia zagwarantuje pyszny ajurwedyjski posiłek.

 

PAKIET ZAWIERA: 

 

  • Masaż Ajurwedyjski – Abhyanga + sauna 
  • Masaż Lomi Lomi + sauna 
  • Posiłek Ajuwerdyjski

 

 

Cena: 795 PLN
Czas trwania: jednocześnie każda z osób 120 min

Dane kontaktowe

IMC Centrum Zdrowia
ul. Strzelińska 41
55-010 Żerniki Wrocławskie

Godziny pracy

Pn-Pt 8:00-20:00 | Sb 9:00-15:00
Umów się!