Pn-Pt 8:00-20:00 | Sb 9:00-15:00

Wróć do poprzedniej strony

Masaż Lomi Lomi Wrocław

masaż lomi lomi Wrocław

Co to jest Masaż Lomi Lomi?

 

Masaż Lomi Lomi to tradycyjny masaż hawajski, który wykorzystuje kombinację masażu, olejków orzechowych, a czasami technik oddechowych oraz tańca, aby przywrócić energię i uspokoić ciało. Jest on również znany, jako masaż „kochających dłoni”.

Masaż Lomi Lomi - na czym polega?

W języku hawajskim “Lomi Lomi” oznacza „pocierać pocierać” i odzwierciedla szerokie, płynne pociągnięcia wykonywane palcami, kciukami, dłońmi, ramionami i łokciami terapeuty. Aby zapewnić gładkość ruchów i odżywić skórę w trakcie masażu wykorzystywane są zazwyczaj nawilżające oleje makadamia, palmowe i kokosowe.

 

Masaż Lomi Lomi działa delikatnie, ale głęboko na mięśnie pozwalając odbiorcy zrelaksować się i poddać pielęgnującemu dotykowi. Długie, ciągłe pociągnięcia masażu mają na celu pomóc ciału uwolnić się od starych wzorców i zachowań, które mogą być przyczyną wielu stresów i napięć.

Masaż Lomi Lomi - jak wygląda?

Masaż Lomi Lomi jest wykonywany z osobą leżącą na ręcznie tkanej macie na podłodze. Praktyka uzdrawiania Lomi Lomi zazwyczaj rozpoczyna się od chwili bezruchu, czasami z rękami terapeuty spoczywającymi lekko na plecach odbiorcy. Podczas tego momentu bezruchu, terapeuta Lomi Lomi, poprzez praktykę uważności, wspiera proces terapeutyczny.

 

Terapeuta będzie pracował w intuicyjny sposób z Twoim ciałem, stosując płynne, rytmiczne pociągnięcia, aby uwolnić i przesunąć napięcia. Masaż Lomi Lomi nie ma jednego ustalonego formatu, więc żadne dwa masaże hawajskie nie są takie same. Zabieg może być powolny i relaksujący lub szybszy i bardziej pobudzający, w zależności od tego, jak zareaguje Twoje ciało. Może się zdarzyć, że terapeuta będzie masować dwie różne części ciała jednocześnie – ma to na celu powstrzymanie mózgu przed skupieniem się na jednym obszarze, a tym samym wspierać odprężenie. Masaż Lomi Lomi czasami jest wykonywany przez dwóch terapeutów jednocześnie, aby wzmocnić efekt.

 

Twój masażysta może wykonywać pociągnięcia wzdłuż całego Twojego ciała lub w sposób nazywany “pod ciałem”, lekko rozciągając kończyny i ostrożnie obracając stawy. Techniki te mają na celu uwolnienie przepływu energii, a masażysta wykona je bardzo delikatnie, pozostając w Twojej strefie komfortu.

 

Nie zdziw się, jeśli Twój terapeuta (szczególnie, jeśli jest to tradycyjny praktyk Lomi Lomi) będzie nucił w różnych momentach podczas masażu. Nucenie ma na celu wytworzenie wibrującej energii sprzyjającej uwalnianiu blokad w ciele. Dodatkowo stosowane techniki taneczne i ruchy hula są ważne dla utrzymania wysokiego przepływu energii. Po masażu hawajskim poczujesz się błogo zrelaksowany i pokrzepiony od stóp do głów. Znajdź czas i rozkoszuj się efektami masażu Lomi Lomi.

Masaż Lomi Lomi - ile trwa?

Masaż Lomi Lomi trawa zazwyczaj od 30 minut do 1 godziny. Czas dobierany jest na podstawie reakcji ciała na terapię oraz oczekiwanych rezultatów.

Masaż Lomi Lomi - jakie korzyści?

Masaż Lomi Lomi traktuje ciało i umysł, jako jedną całość.

 

 

Uważa się, że do pozytywnych efektów tego masażu można zaliczyć:

 

 • Uwolnienie napięcia
 • Wspomaganie przepływu krwi i limfy
 • Detoksykację
 • Odmłodzenie ciała
 • Zaszczepienie poczucia spokoju, harmonii i dobrego samopoczucia

 

Na Hawajach Masaż Lomi Lomi stosuje się w leczeniu dzieci z rozstrojem żołądka oraz do uspokajania kobiet w trakcie porodu. 

 

 

Cena Masażu Lomi Lomi wynosi:

 

 • 330 zł – z sauną, 120 minut
 • 280 zł – bez sauny, 90 minut
 • 330 zł – z sesją oddechową

 

Terapeuta:

Joanna Rybacka
Terapeuta

Jestem certyfikowaną masażystką Lomi Lomi Nui w systemie Aloha International. Jestem Trenerem Oddechu, absolwentką szwedzkiej Prana Vision School. W ostatnich latach studiowałam Psychologię Kliniczną. Wierzę, że nasze Ciało mówi do nas i w nim najwyższa mądrość. Dlatego popieram łączenie terapii klasycznej z pracą z ciałem poprzez masaż, oddech, ruch tak aby móc poczuć ciało, usłyszeć je i uzdrowić.

Dane kontaktowe

IMC Centrum Zdrowia
ul. Strzelińska 41
55-010 Żerniki Wrocławskie

Godziny pracy

Pn-Pt 8:00-20:00 | Sb 9:00-15:00
Umów się!

Masz pytanie?
Skorzystaj z szybkiej formy kontaktu!

  Twoje imię*
  Twój e-mail*
  Twój nr. tel
  Twoja wiadomość*

  Dane kontaktowe

  IMC Centrum Zdrowia
  ul. Strzelińska 41
  55-010 Żerniki Wrocławskie

  Godziny pracy

  Pn-Pt 8:00-20:00 | Sb 9:00-17:00