Wróć do poprzedniej strony

AJURWEDYJSKI RELAKS

Ajurwedyjski relaks to pakiet oparty na zabiegach wykonywanych przez naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu ajurwedy.

 

Do masażu używamy naturalnych produktów o najlepszej jakości, dzięki czemu rytuał będzie nie tylko przyjemny dla Ciebie, ale i dla Twojej skóry.

AJURWEDYJSKI RELAKS - jak wygląda?

Podczas starożytnego Masażu Abhyanga z użyciem oleju kokosowego lub sezamowego i kilkunastu ziół masowane jest całe ciało w różnych pozycjach (leżącej na brzuchu, na boku, czy w pozycji siedzącej). Masaż sprawia, że tkanki powierzchniowe oraz głębokie stają się miękkie i delikatne, dzięki czemu znika stres, a układ nerwowy jest odżywiony. Ciepłe oleje, umiejętnie nakładane na ciało pomagają przesunąć zanieczyszczenia w kierunku przewodu pokarmowego. Natomiast precyzyjny Masaż Głowy – pomaga przy bezsenności, chronicznych bólach głowy, karku, ramion, oczu i uszu, stresie. Następuje rozluźnienie, poprawa elastyczności i zwiększenie zakresu ruchu, przypływ energii i witalności. Masaż kończy się skorzystaniem z łaźni parowej.

 

PAKIET ZAWIERA: 

 

  • Ajurwedyjski masaż – Abhyanga + sauna 
  • Masaż głowy – Shirodara 
  • Posiłek Ajurwedyjski

 

 

Cena: 599 PLN
Czas trwania: 150 min

Dane kontaktowe

IMC Centrum Zdrowia
ul. Strzelińska 41
55-010 Żerniki Wrocławskie

Godziny pracy

Pn-Pt 8:00-20:00 | Sb 9:00-15:00
Umów się!