Pn-Pt 8:00-20:00 | Sb 9:00-15:00

Wróć do poprzedniej strony

Uwolnij swój gniew

Warsztat „Uwolnij swój gniew” to nauka wykorzystania kilku technik umożliwiających oczyszczenie się z gniewu i negatywnych emocji.

 

Doświadczona i wykwalifikowana terapeutka Joanna Rybacka pomoże Ci przepracować i uwolnić negatywne emocje znajdujące się Tobie.

Uwolnij swój gniew - na czym polega?

Praca nad emocjami gniewu:

 

zrozumienie jego dynamiki, uwalnianie go w różnych technikach, które następnie można wykorzystać we wspieraniu siebie w codzienności.

 

Taniec intuicyjny:

 

buduje nasze self confidence poprzez spotkanie z ciałem w ruchu, budzi czucie całego ciała, co ma działanie głęboko terapeutyczne i rozwojowe, rozluźnia, uwalnia otwiera na wrażenia zmysłowe, które budują wgląd i informacje o najgłębszych potrzebach ciała i duszy.

 

Taniec jest wspaniałym uzupełnieniem dynamicznych technik pracy z gniewem, wspiera subtelnie cały proces.

 

Sesja świadomego oddechu:

 

daje głębokie zatrzymanie przy sobie w przestrzeni bez uwarunkowań, poza rolami społecznymi, odżywia ciało i ducha, głęboko relaksuje, daje wgląd na temat naszej esencji, uruchamia w nas „wewnętrznego obserwatora”, który wskazuje drogę powrotu do naszego wewnętrznego domu, miejsca mocy w nas, w sytuacji gdy spotykają nas różne wyzwania życiowe.

Uwolnij swój gniew - kiedy? jaki koszt?

Warsztat Uwolnij swój gniew odbywa się w następujących terminach:

 

  • 19 marca 2022, 10:00-14:00
  • 29 października 2022, 10:00-14:00

 

 

Warsztat Uwolnij swój gniew cena:

 

  • 350 zł

Terapeuta:

Joanna Rybacka
Terapeuta

Jestem certyfikowaną masażystką Lomi Lomi Nui w systemie Aloha International. Jestem Trenerem Oddechu, absolwentką szwedzkiej Prana Vision School. W ostatnich latach studiowałam Psychologię Kliniczną. Wierzę, że nasze Ciało mówi do nas i w nim najwyższa mądrość. Dlatego popieram łączenie terapii klasycznej z pracą z ciałem poprzez masaż, oddech, ruch tak aby móc poczuć ciało, usłyszeć je i uzdrowić.

Dane kontaktowe

IMC Centrum Zdrowia
ul. Strzelińska 41
55-010 Żerniki Wrocławskie

Godziny pracy

Pn-Pt 8:00-20:00 | Sb 9:00-15:00
Umów się!