Pn-Pt 8:00-20:00 | Sb 9:00-15:00

Wróć do poprzedniej strony

Uwolnienie blokad emocjonalnych

Warsztat z uwalniania blokad emocjonalnych uczy technik wykorzystywanych w terapii grupowej do uwolnienia ciążących nam emocji.

 

Doświadczony i wykwalifikowany terapeuta Akanksha Urbanowicz otworzy przed Tobą nowe sposoby na radzenie sobie z emocjonalnością.

Uwolnienie blokad emocjonalnych - co to jest?

Bardzo często myślimy, czujemy, że jesteśmy sami w swoich problemach, że nasze blokady są jedyne w swoim rodzaju i innym trudno je zrozumieć, poczuć.

 

Co prowadzi czasami do wyolbrzymionego problemu, a następnie zamknięcia się w swoich czterech ścianach. Terapia grupowa pozwala na towarzyszeniu innym w ich problemach. w ten sposób doświadczymy, że osoby wokół nas wcale nie są tak różne, że w nich też możemy szukać wsparcia.

 

Terapia grupowa pozwala na doświadczenie problemu innych, jak i swojego w zupełnie nowym świetle. Warsztat przeznaczony dla osób świadomych, gotowych do podzielenia się własną historią, ale też gotowych do bycia dla innych.

 

Zapraszam osoby empatyczne, świadome, słuchające, uważne. Na te trzy godziny jesteśmy w pełni dla siebie i dbamy o potrzeby grupy. W czasie warsztatu cztery osoby będą mogły zająć się własnym tematem, reszta grupy będzie mogła czerpać z prac innych.

 

Często więcej wynosimy z prac innych niż pracy własnej, ponieważ widzimy i słyszymy więcej będąc zdystansowanymi

Uwolnienie blokad emocjonalnych - kiedy? jaki koszt?

Warsztat z Uwolnienia blokad emocjonalnych odbywa się w następujących terminach:

 

  • 30 kwietnia 2022, 10:00-15:00
  • 22 października 2022, 10:00-15:00

 

 

Warsztat Uwolnienie blokad emocjonalnych cena:

 

  • 450 zł

Terapeuta:

Akanksha Urbanowicz
Terapeuta

Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, rok szkoliła się na wydziale psychologii w Universidad de Malaga. Ukończyła studia podyplomowe z psychoterapii o nurcie integracyjnym w Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyła szkolenie z hipnoterapii w Polskim Instytucie Hipnoterapii, którego jest członkiem. Odbyła roczny kurs z coachingu i trenerstwa, ma również certyfikat mastera NLP z Polskiej Akademii NLP.

Dane kontaktowe

IMC Centrum Zdrowia
ul. Strzelińska 41
55-010 Żerniki Wrocławskie

Godziny pracy

Pn-Pt 8:00-20:00 | Sb 9:00-15:00
Umów się!