Pn-Pt 8:00-20:00 | Sb 9:00-15:00

Wróć do poprzedniej strony

Kurs podstawowy Su-dżok

Kurs podstawowy Su-dżok jest wprowadzeniem do metod oddziaływania na zdrowie poprzez dłonie i stopy.

 

Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu podstawowego Su-dżok prowadzonego przez wykwalifikowaną i doświadczoną terapeutkę Hannę Seńczuk.

Su dżok - co to jest?

Su dżok to system leczniczego oddziaływania na organizm poprzez dłonie i stopy. Poznanie odkrytej przez koreańskiego naukowca Pakra Jae Woo mapy ciała umieszczonej na dłoniach i stopach pomaga w przywracaniu równowagi w ciele, a tym samym w poprawie stanu zdrowia.

 

Su dżok, bazujący w dużym stopniu na prawach i zasadach medycyny wschodu, uczy zarówno samodzielnego harmonizowania pracy własnych organów i systemów, jak i przypomina o potrzebie współdziałania człowieka ze środowiskiem.

 

Różnorodność metod stosowanych w Su dżoku daje proste i łatwe w stosowaniu narzędzia, które sprawdzają się zarówno w profilaktyce, jak i w różnego typu niedomaganiach.

 

Obniżenie temperatury lub ciśnienia poprawa pracy organów trawiennych, zmniejszenie bólu głowy lub bóli miesiączkowych, szybsza regeneracja kości po złamaniach – to przykłady gdzie można zastosować Su dżok i samodzielnie uwalniać się od problemów.

Kurs podstawowy Su-dżok - kiedy? jaki koszt?

Kurs podstawowy Su-dżok odbywa się w następujących terminach:

 

  • 18-19 lutego 2022, 11:30-18:30
  • 25-26 lutego 2022, 11:30-18:30

 

 

Kurs podstawowy Su-dżok cena:

 

  • 1600 zł za oba weekendy (4 dni)
  • 800 zł za weekend (2 dni)

Terapeuta:

Hanna Seńczuk
Terapeuta

Masażu Shiatsu oraz holistycznego podejścia do zdrowia uczyła się w Międzynarodowym Instytucie Makrobiotyki w Szwajcarii, Rosewell Shiatsu Center w Wielkiej Brytanii, Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku terapii naturalnych we Wrocławiu oraz licznych seminariach i kursach organizowanych przez Wrocławski Ośrodek Edukacji Makrobiotycznej. Terapii Su- Dżok uczyła się w Moskiewskiej Akademii zdobywając tytuł terapeuty Su-Dżok.

Dane kontaktowe

IMC Centrum Zdrowia
ul. Strzelińska 41
55-010 Żerniki Wrocławskie

Godziny pracy

Pn-Pt 8:00-20:00 | Sb 9:00-15:00
Umów się!