Pn-Pt 8:00-20:00 | Sb 9:00-15:00

Wróć do poprzedniej strony

Hipnoza – czym jest? jak z niej korzystać?

Warsztat objaśni zagadnienia związane z hipnozą oraz jej zastosowaniem.

 

Prowadząca warsztat Akanksha Urbanowicz jako doświadczony wykwalifikowany specjalista, wprowadzi Cię w tajniki hipnozy i wykorzystywaniu jej w codziennym życiu.

Hipnoza - czym jest? jak z niej korzystać?

Stan hipnozy jest zjawiskiem naturalnym u człowieka. W stan hipnotyczny może wejść każdy. Jest to pewien stopień relaksu. W czasie hipnozy fale mózgowe są na niskiej częstotliwości, dzięki temu rozluźniamy się.

 

Na warsztacie poznasz czym jest hipnoza, jak korzystać z niej w życiu codziennym. Jak radzić sobie z bezsennością, przewlekłym stresem i lękiem.

Hipnoza - kiedy? jaki koszt?

Warsztat z Hipnozy odbywa się w następujących terminach:

 

  • 21 maja 2022, 10:00-14:00
  • 3 września 2022, 10:00-14:00

 

 

Warsztat Hipnoza cena:

 

  • 300 zł

Terapeuta:

Akanksha Urbanowicz
Terapeuta

Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, rok szkoliła się na wydziale psychologii w Universidad de Malaga. Ukończyła studia podyplomowe z psychoterapii o nurcie integracyjnym w Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyła szkolenie z hipnoterapii w Polskim Instytucie Hipnoterapii, którego jest członkiem. Odbyła roczny kurs z coachingu i trenerstwa, ma również certyfikat mastera NLP z Polskiej Akademii NLP.

Dane kontaktowe

IMC Centrum Zdrowia
ul. Strzelińska 41
55-010 Żerniki Wrocławskie

Godziny pracy

Pn-Pt 8:00-20:00 | Sb 9:00-15:00
Umów się!